Pirsenteret    l   Kontakt oss på telefon 73 53 20 64 eller epost bbht@bbht.no så får du hjelp.

Kontakt oss

via tlf 73 53 20 64 eller epost bbht@bbht.no så får du hjelp.
Da vi ofte er ute på bedrift anbefaler vi at du bruker vårt hovednummer eller sender en epost.

 
  • Torgeir Elvsås, daglig leder 
    tlf 90915259,  torgeir@bbht.no 

  • Magne Svendgård,  
    tlf 41670214,  magne@bbht.no

  • Eli Nonstad Bjerkan,  
    tlf 40620966,    eli@bbht.no

  • Lena Langørgen,  
    tlf 45260272,  lena@bbht.no
 
  • Kristin Oust Torske,  
    tlf  97044968,  kristin@bbht.no

  • Marianne Krizak Halle,
    tlf  45268711,  marianne@bbht.no

  • Ved alvorlig hendelse/ulykke på jobb kan vi kontaktes på tlf 72607261

 

Levert av